Aurum klenoty: Zářící krása pro dokonalý módní styl

Aurum Klenoty

Aurum Klenoty - Prodejce Klenotů a Drahých Kamínků od Rok 1985

Historie Aurum Klenoty

Historie Aurum Klenoty sahá až do roku 1994, kdy značka vznikla. Zakladatelé se inspirovali tradičními zlatnickými technologiemi a chtěli oživit dlouhou historii klenotnictví. Od samého začátku se důraz klade na ruční práci, preciznost a individualitu každého kusu. Základem byl zlatý šperk s drahokamem, ale v průběhu let se sortiment rozrůstal o další materiály i trendy. Dnes má Aurum Klenoty pobočky po celé ČR a nabízí svým zákazníkům jak tradiční kousky, tak i moderní designové šperky. Pod heslem "krása na celý život" si firma udržuje svou pozici mezi předními českými klenotnickými značkami.

Nabídka produktů

Nabídka produktů v klenotnictví Aurum Klenoty zahrnuje široký sortiment krásných a kvalitních šperků, které Vám pomohou vyjádřit svou jedinečnost a vkus. Dovolte nám představit Vám naši nabídku od nádherných prstenů a náhrdelníků až po jemné náušnice s diamanty, rubíny a safíry. Každý kousek je vyroben s pečlivostí a precizností odborných zlatníků s dlouholetou tradicí. Najdete u nás i unikátní designové šperky, které Vám udělají radost každý den. Navštivte nás v naší prodejně nebo si prohlédněte naše produkty online a najděte ten dokonalý kousek právě pro Vás.

Klenotnictví na zakázku

Pokud hledáte jedinečný šperk, který vám nikdo jiný nemá, navštivte naše klenotnictví Aurum Klenoty! Specializujeme se na šperky na zakázku, které jsou plně přizpůsobitelné vašim přáním a požadavkům. Naše zkušenosti a soustředění na detaily nám umožňuje vytvářet opravdové klenoty, které budete s nadšením nosit celý život. Navštivte nás dnes a objevte krásu šperků v novém světle!

Služby pro zákazníky

"Služby pro zákazníky" jsou klíčovým prvkem našeho klenotnictví Aurum Klenoty. Jsme rádi, že můžeme nabídnout kompletní servis při výběru šperků, klenotů a drahých kamenů. Naše vysoce kvalifikované a profesionální personál se snaží splnit očekávání každého zákazníka. Zajistíme vám odborné poradenství, úpravu velikosti prstenu či náušnic a opravy poškozených šperků. Snažíme se poskytnout nejen skvělou službu, ale také silný pocit důvěry a spokojenosti u našich zákazníků."

Spolupráce s módními návrháři

Spolupráce s módními návrháři v Aurum Klenoty znamená propojení tradičního řemesla klenotnictví s nejnovějšími módními trendy. Naše spolupráce spojuje jedinečné klenotnické techniky s moderním designem, aby vznikly originální a nadčasové šperky. Spolupracujeme s úspěšnými českými i zahraničními módními návrháři a společně tvoříme unikátní kolekce, které oslovují každou ženu, která touží po dokonalosti a eleganci. Sledujeme módní scénu a přinášíme našim zákazníkům ty nejaktuálnější trendy, ale i tradiční prvky, které jsou v současné době velmi oblíbené. Spolupráce s módními návrháři je pro nás cesta ke stálému zdokonalování a inovaci našeho řemesla.

Etické a ekologické zásady

Etické a ekologické zásady

V oblasti klenotnictví jsou etika a ochrana životního prostředí nezbytnými faktory, které mají vliv na celý proces výroby. V Aurum Klenoty se snažíme udržovat tyto zásady ve všech svých činnostech.

Kromě toho, že používáme pouze certifikované drahokamy a kovy bez konfliktů, také dbáme na to, aby naše výrobní procesy byly šetrné k životnímu prostředí. Používáme jenom přírodní materiály a recyklované kovy.

Naším cílem je nabídnout krásné šperky vyrobené podle nejvyšších standardů a poctivě respektovat etické a ekologické zásady.

Závěr - Klenoty Aurum jako dokonalý doplněk pro vaše nezapomenutelné okamžiky.

Publikováno: 23. 05. 2023

Kategorie: móda

Autor: Zdislava Slavíková

Tagy: aurum klenoty | klenotnictví